O nas.

Cieszę się, że mogę powitać Cię na naszej stronie!
Nazywamy się Ruslan i Maria.Jesteśmy kamerzystami i fotografami z Ukrainy. Teraz mieszkamy w Lublinie.Od ponad 10 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią i filmowanie ślubną.
Fotografia i filmowanie dla nas to nie tylko praca, a już na pewno nie hobby. Fotografia jest dla nas sztuką i najważniejszym i kluczowym zajęciem w życiu, dlatego podchodzę do pracy z największą odpowiedzialnością, jednocześnie pozostawiając przestrzeń dla kreatywności i kreatywnych pomysłów.Jeśli ktoś myśli, że fotografia i filmowanie ślubna jest zawsze nudna, monotonna i taka sama, spieszę cię przekonać. W ciągu wieloletniego doświadczenia nie sfilmowałem żadnego ślubu podobnego do drugiego. Każdy ślub jest wyjątkowy i dla każdego wydarzenia wspólnie z klientami dobieramy fabułę, otoczenie, styl i inne niuanse fotografowania i filmowanie.
Dlatego decydując się na kontakt w sprawie usług, masz pewność, że Twoje zdjęcia i filmy ślubne nie będą wyglądały jak inne, będą naprawdę oryginalne i wysokiej jakości.Mam legitymację kurii do fotografowania i filmowania wideo w kościołach.