WIDEOFILMOWANIE WESEL,
KAMERZYSTA NA WESELE.

5 powodów, dla których warto zamówić 
kamerzystę na swój ślub.

1. Pełniejszy obraz ślubu. Dźwięku przysięgi ślubnej, ulubionej muzyki i toastów gości nie da się sfotografować. Ale te chwile są tak piękne i wyjątkowe! A pierwszy taniec Pary Młodej, do którego tak długo się przygotowywaliście, znacznie lepiej obejrzeć w formacie wideo, a nie na zdjęciach.
 
2. Inne spojrzenie na ślub. Każdy profesjonalista ślubny ma swoją wizję i własne podejście do fotografowania, a nawet jeśli fotograf i kamerzysta będą pracować w tandemie lub w podobnym stylu, efekty ich pracy będą nadal różniły się nastrojem i atmosferą. 

3. Zawsze możesz pokazać wideo swoim znajomym. Krótki film ślubny trwający 3-5 minut to świetna okazja, aby „pokazać” swój ślub znajomym na portalach społecznościowych, ponieważ nie każdy będzie mógł obejrzeć album z pięciuset zdjęciami. A na spotkaniach ze znajomymi, którzy nie mogli uczestnic pod czas zdarzenia, o wiele wygodniej jest otworzyć link na Youtube lub Vimeo niż zabrać ze sobą pendrive z gigabajtami zdjęć. To także świetne wyjście dla nowożeńców, którzy wybrali format ślubu Elopement. Film o ślubie we dwoje będzie wspaniałym prezentem dla Twojej rodziny i pomoże im przeżyć razem z Państwem uroczystość. 

4. Współczesny film ślubny to prawdziwa sztuka. Dwugodzinne filmowanie dokumentalne urzędów stanu cywilnego, okup przy wejściu i bochenki chleba są tak głęboko wyryte w pamięci ludzi, że wielu wciąż w strachu odmawia kręcenia filmów i zamawia tylko fotografa. Ale branża ślubna w Rosji rozwija się bardzo aktywnie, a obecnie praca profesjonalnych kamerzystów nie przypomina bez smaku prezentacji, ale prawdziwy film - z przemyślaną fabułą, wysokiej jakości dźwiękiem i pięknym obrazem.   Spójrz na prace z naszego katalogu, a przekonasz się, że nowoczesna wideografia ślubna to prawdziwa sztuka o własnej estetyce. Podobnie jak w przypadku fotografii ślubnej, również tutaj istnieją różne style fotografowania, od delikatnych i spokojnych dzieł sztuki po jasny i dynamiczny reportaż, tak aby każda para mogła znaleźć kamerzystę według własnego uznania. 

5. Będziesz oglądać ten film w kółko. Jeśli zdjęcie jest zamrożonymi chwilami szczęścia, to wideo ze ślubu jest radością w swojej dynamice. To nie tylko piękny obraz, ale także okazja do całkowitego zanurzenia się w atmosferze tego dnia, ponownego poczucia jego nastroju i emocji, usłyszenia drżącego głosu ukochanej osoby, gdy składa przysięgę, zobaczenia łez szczęście w oczach bliskich ...   Z biegiem lat niektóre chwile zostaną wymazane z pamięci, ale na zawsze pozostaną w Twoim filmie ślubnym. Obchodzenie rocznic przez oglądanie stanie się wspaniałą rodzinną tradycją. Uwierz mi, to jest film, którego oglądanie nigdy się nie znudzi!